podroze-bez-granic

Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z niepełnosprawnością z Gdyni do udziału w całorocznym Cyklu Inspirujących Spotkań organizowanych w ramach projektu Akcja: Integracja!. Spotkania realizowane będą raz w miesiącu, we wtorki, w godzinach 17.00-19.00, a o tematyce spotkań zadecydują …sami uczestnicy.

Możemy więc wspólnie oglądać filmy, zorganizować warsztaty tematyczne, zaprosić specjalistów z różnych dziedzin czy inspirujące osoby, które opowiedzą o swoich doświadczeniach i pasjach. Możemy rozmawiać o pracy, o wolontariacie, sporcie, aktywności, podróżach, pasjach czy sposobach na spędzenie czasu wolnego lub motywowaniu się do działania, ale także o trudnościach, wyzwaniach i potrzebach wsparcia. Tematy i charakter spotkań zależeć będą wyłącznie od grupy!

Na pierwsze spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych już 12 stycznia 2016r. o godzinie 17.00 do Laboratorium Innowacji Społecznych Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia w Redłowie (al. Zwycięstwa 96/98, miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością). Podczas tego spotkania poznamy się , opowiemy o projekcie i jego idei, zaplanujemy kolejne warsztaty i spotkania, a także spotkamy się z gościem specjalnym- Magdaleną Skuzą, Prezes Fundacji Keja, która opowie o swoich doświadczeniach i zaangażowaniu na rzecz innych.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zapisać się mailowo: podroze@podrozebezgranic.pl, lub telefonicznie 692-445-188.

Do zobaczenia!

Więcej na stronie Fundacji Podróże bez Granic