pobrane (1)Fundacja FLY zaprasza seniorów do bezpłatnego udziału w projekcie „Ekonomicznie świadomy senior” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat praktycznych aspektów zagadnień ekonomicznych, weź udział w warsztatach, dzięki którym dowiesz się jak korzystać z nowoczesnych form bankowości elektronicznej i skorzystaj z konsultacji z doradcą w zakresie problemów z pożyczkami, kredytami, spadkami i budżetem domowym. Uzupełnieniem będą wykłady na temat ekonomii na co dzień, korzystania z produktów bankowych, bezpieczeństwa związanego z korzystaniem z tych produktów, prawnych aspektów zawierania umów i kwestii spadków.

Informacje i zapisy w biurze Fundacji FLY w Gdyni, ul. Świętojańska 36/2 w godz. 9.00 – 19.00.

W ramach projektu zapraszamy 13 stycznia 2016 r. (środa) o godz. 14.30  do auli Domu Rzemiosła w Gdyni, ul. 10 Lutego 33. na wykład pt.  „Klient ma prawo, czyli obowiązki informacyjne instytucji finansowych”. W czasie wykładu omówione zostaną uprawnienia konsumentów zawierających umowy finansowe, obowiązki informacyjne usługodawców, prawo do odstąpienia od umowy usługobiorców godnie z nowymi regulacjami prawnymi.
Po bezpłatne wejściówki zapraszamy do biura Fundacji FLY w Gdyni, ul. Świętojańska 36/2 w godzinach 9.00 – 19.00.

Więcej na stronie Fundacji FLY

; ;