Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 11.12.2015r. o godz.16.00-18.00 na  szkolenie pt. Fundraising- jak skutecznie pozyskiwać fundusze?

Plan szkolenia:

16:00 – 16:30 Michał Urban – Praktyczne aspekty fundraisingu

16:45 – 17:45 Agnieszka Płoska Platforma crowdfundingowa, jako źródło pozyskiwania funduszy na działalność

Miejsce szkolenia:

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 27/31, Gdynia

Nasi Prelegenci:

 

image001

  1. dr Michał Urban

Członek Komisji Ekspertów ds. Osób z Niepełnosprawnością przy Rzeczniku Praw Obywatelskich, Członek Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób z Niepełnosprawnością działającej przy Prezydencie Miasta Gdyni, Członek Gdyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, Urban Legal Kancelaria Radcy Prawnego (świadczenie pomocy prawnej dla osób fizycznych oraz prawnych, z zakresu prawa cywilnego,  prawa administracyjnego, handlowego, prawa pracy. Bieżące doradztwo i obsługa prawna. Prowadzenie szkoleń prawnych)

 

3

  1. Agnieszka Płoska– Specjalistka ds. crowdfundingu

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Obecnie pracuje jako specjalista ds. crowdfundingu w Genesis Capital Sp. z o.o., gdzie wspiera pomysłodawców podczas przygotowań oraz wprowadzania ich projektów na platformy finansowania społecznościowego Wspólny projekt.pl oraz Wspólnicy.pl.

Jak sama mówi, jej misją jest pokazywanie ludziom jak spełniać marzenia, szczególnie gdy brakuje środków na ich realizację.

Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, gdzie specjalizowała się w analizie fuzji i przejęć we Francji oraz w krajach Beneluksu, a także pracowała przy projektach związanych z alternatywnymi źródłami finansowania przedsiębiorstw w Europie i tak trafiła na crowdfunding, który zagościł na stałe w jej sercu.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, więc gościnnie prowadzi zajęcia dla studentów Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu alternatywnych metod finansowania przedsięwzięć. Prywatnie zakochana we Francji, fanka Zumby oraz potraw z kaszy jaglanej.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

  ; ;