Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współorganizacji kolejnej edycji Kampanii 1% „Mały procent – wielka sprawa!”, podczas której wspólnie będziemy dążyli do tego, by jak największa ilość osób przekazywała swoje pieniądze organizacjom działającym na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców.

Ponad 5 milionów złotych przekazanych w ubiegłym roku na rzecz organizacji pożytku publicznego przez gdyńskich podatników to bardzo dużo, ale jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa staraniom może być to jeszcze większa kwota.

Serdecznie zachęcamy wszystkie organizacje pożytku publicznego, których działalność dotyczy Gdyni i jej mieszkańców do współpracy przy tworzeniu i realizacji tegorocznej edycji Kampanii 1%.

Wśród zaplanowanych działań są między innymi:

  • dyżury księgowych,
  • działania w przestrzeni miejskiej,
  • organizacja stref 1% podczas wydarzeń masowych,
  • stworzenie zakładki informacyjnej na stronie internetowej gdyniapozarzadowa.pl,
  • promowanie organizacji za pośrednictwem mediów społecznościowych,
  • wydruk materiałów promocyjnych.

W przypadku zainteresowania wydrukiem materiałów poligraficznych prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia, ankiety Gdyńskiego Banku Danych III Sektora,  oświadczenia o posiadanych prawach do przesłanych fotografii oraz pięciu zdjęć w formie cyfrowej (rozdzielczość 300 DPI) na adres: kontakt@gdyniapozarzadowa.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia br. (termin jest ostateczny!)

O pozostałych działaniach będziemy informować w osobnej korespondencji.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół koordynujący

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Załączniki:

; ;