Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w tworzenie kolejnej edycji Gdyńskiego Kalendarza Pozarządowego.  Wspierając i promując organizacje działające na rzecz Gdyni i jej mieszkańców, pragniemy zaprezentować w kalendarzu organizacje, które w ostatnim czasie szczególnie zapisały się w życiu gdyńskiego sektora obywatelskiego.

Jeżeli uważacie Państwo, że to właśnie Wasza organizacja powinna znaleźć się w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym na rok 2017, zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go na adres: biuro@gdyniapozarzadowa.pl do dnia 31 października 2016. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 12 organizacji, których zdjęcia będą towarzyszyły nam przez cały 2017 rok. W tym roku  publikacja będzie w formie kalendarza książkowego.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe działające na rzecz Gdyni i jej mieszkańców, które są zarejestrowane w Gdyńskim Banku Danych o Organizacjach Pozarządowych (ankieta do pobrania: www.gdyniapozarzadowa.pl) i nie zostały zaprezentowane w Gdyńskim Kalendarzu Pozarządowym w latach 2014 – 2016.

Szczegółowy regulamin konkursu i  formularz zgłoszeniowy dostępne są:

  • na stronie www. gdyniapozarzadowa.pl 
  • oraz w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. 3 Maja 27/31, 81-364 Gdynia, tel. 58 66135 41.

 

Z poważaniem,

Zespół Koordynujący Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych

 

Załączniki: