baner_partnerzy funduszu grantowego FIR_2015

11 września br. ruszyła II edycja konkursu w ramach Funduszu Grantowego Forum Inicjowania Rozwoju. 

Fundusz skierowany jest do partnerstw międzysektorowych działających na rzecz rozwoju społeczności lokalnych z terenu województwa pomorskiego i inicjujących przedsięwzięcia w skali regionalnej. To pierwsza inicjatywa na taką skalę i zainicjowana w tak szerokim i międzysektorowym partnerstwie biznesu, NGO i instytucji publicznych. Dzięki zaangażowaniu Grupy LOTOS S.A. – Partnera Generalnego Funduszu oraz Polpharma S.A. – Partnera Funduszu, dofinansowane zostaną nowatorskie przedsięwzięcia międzysektorowe, służące rozwojowi lokalnych społeczności i odczuwalnie poprawiające jakość życia mieszkańców na Pomorzu.

Wysokość grantów to aż 25.000 PLN. Tegoroczna, łączna pula środków przeznaczona na ten konkurs to 100.000 PLN.

Projekty w tegorocznej edycji konkursu można składać w Generatorze Wniosków on-line w terminie 11.09.–16.10.2015 r.

Generator znajduje się na stronie internetowej www.forumrozwoju.org.pl (zakładka Fundusz Grantowy FIR). W tym samym miejscu dostępne są również pozostałe dokumenty formalne.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 listopada br. a oficjalne podpisanie umów z grantobiorcami odbędzie się 2 grudnia br. podczas Gali Wieczornej wieńczącej IV edycję spotkania międzysektorowego pod nazwą Forum Inicjowania Rozwoju.

Koordynator merytoryczny konkursu:

Natalia Siuda 

Tel. kom. (+48) 664 899 125

E-mail: koordynator@upfoundation.pl

Więcej na stronie internetowej