PZR_Masz Głos, Masz Wybór
Naprawdę tam, gdzie mieszkasz nie ma nic, co chciałbyś lub chciałabyś zmienić? Nie ma też nic, co mogłoby zostać wprowadzone? Nic tylko pozazdrościć! Jednak jeśli masz pomysł na coś, dzięki czemu Twoje otoczenie mogłoby być lepsze, dołącz do akcji Masz Głos, Masz Wybór. Poznaj ją bliżej na spotkaniu regionalnym w Gdyni – 3 października (sobota) br.

 
Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, partner akcji Masz Głos, Masz Wybór, zaprasza na bezpłatny warsztat „ZAWSZE JEST ICH ZBYT MAŁO – rzecz o tym, jak angażować mieszkańców”. Warsztat realizujemy we współpracy z innowacjespołeczne.gdynia.
 
Podczas warsztatu zweryfikujesz swoje dotychczasowe doświadczenia związane z angażowaniem mieszkańców, dowiesz się na co trzeba zwrócić uwagę chcąc zaangażować mieszkańców i co zrobić, aby podejmowane przez Ciebie działania były jeszcze bardziej skuteczne oraz przećwiczysz w praktyce nowe i już znane narzędzia angażowania mieszkańców.
 
Miejsce:  Pomorski Park Naukowo- Technologiczny, Budynek IV PPNT Gdynia (wejście przy Centrum Nauki Experyment), sala FH, 1 piętro
Czas: 10.00-17.00
 
Zapisy i więcej informacji na www.pzr.org.pl/ lub www.maszglos.pl