VII Wydział KRS

Budynek Sądu Rejonowego

Gdańsk-Północ

Ul Piekarnicza 10

80-126 Gdańsk

Budynek: B

Piętro: II

Pokój: B24

Telefon: (58) 32-13-785

(58) 32-13-790

(58) 32-13-789

(58) 32-13-796

Fax: (58) 32-13-788

e-mail: w7krs@gdansk-polnos.sr.gov.pl

VII Wydział Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ prowadzi sprawy rejestrowe z obszaru właściwości:

  • miasta: Czarna Woda, Gdańsk, Krynica Morska, Kwidzyn, Malbork, Pruszcz Gdański, Skórcz, Starogard Gdański, Tczew;
  • gminy: Bobowo, Cedry Wielkie, Gniew, Kaliska, Kolbudy Górne, Kowale, Kwidzyn, Lichnowy, Lubichowo, Malbork, Mikołajki pomorskie, Morzeszczyn, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Osieczna, Osiek, Ostaszewo, Pelplin, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Ryjewo, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański, Stary Targ, Stegna, Subkowy, Suchy Dąb, Sztum, Sztutowo, Tczew, Trąbki.

VIII Wydział KRS

Budynek Sądu Rejonowego

Gdańsk-Północ

Ul. Piekarnicza 10

80-126 Gdańsk

Budynek: B

Piętro: III

Pokój: B48

Telefon: (58) 32-13-835

(58) 32-13-846

(58) 32-13-848

Fax: (58) 32-13-838

e-mail: w8krs@gdansk-polnoc.sr.gov.pl

VIII Wydział Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ prowadzi sprawy rejestrowe z obszaru właściwości:

  • miasta: Chojnice, Człuchów, Gdynia, Hel, Jastarnia, Kościerzyna, Lębork, Puck, Reda, Rumia, Słupsk Sopot, Ustka, Wejherowo, Władysławowo;
  • gminy: Borzytuchom, Brusy, Bytów, Cewice, Chmielno, Choczewo, Chojnice, Czarna Dąbrówka, Czarne, Czersk, Człuchów, Damnica, Debrzno, Dębnica Kaszubska, Dziemiany, Dzierzgoń, Gardeja, Główczyce, Gniewino, Karsin, Kartuzy, Kępice, Kobylnica, Koczała, Kołczygłowy, Konarzyny, Kosakowo, Kościerzyna, Krokowa, Linia, Liniewo, Lipnica, Libusz, Luzino, Łęczyce, Miastko, Miłoradz, Nowa Karczma, Nowa Wieś Lęborska, Parchowo, Potęgowo, Przechlewo, Puck, Rzeczenica, Sadlinki, Sierakowice, Słupsk, Smołdzino, Stara Kiszewa, Stare Pole, Stary Dzierzgoń, Stężyca, Studzienice, Sulęczyno, Szemud, Trzebielino, Tuchomie, ustka, Wejherowo, Wieko, Żukowo.