Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie pt: „Fundraising w czasie zarazy – od podstaw do innowacji”.

Cel szkolenia:

Nauczenie podstaw fundraisingu, a w szczególności:
• poznanie minimum 25 narzędzi niezależnego finansowania inicjatyw społecznych,
• zapoznanie się z przykładami skutecznych kampanii fundraisingowych z Polski i ze świata; na ich podstawie zdefiniowanie cech udanej kampanii fundraisingowej,
• ćwiczenie doboru narzędzi fundraisingu do możliwości i kontekstu pracy Uczestników i Uczestniczek szkolenia,
• podczas szkolenia Maria Olszewska opowie również, jak zmienia się fundraising w trakcie trwania stanu zagrożenia epidemicznego w kraju. Jak Społecznicy i Społeczniczki organizują kampanie fundraisingowe w różnych okolicznościach. Przedstawi innowacje, które mogą wesprzeć w pozyskiwaniu środków w czasie pandemii.

Kiedy:
16.10.2021r. godz.9:00-17:00

Czas trwania:
8 godzin zegarowych (przewidziana przerwa obiadowa)

Miejsce:
Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 maja 27-31, Gdynia

Prowadząca:
Maria Olszewska,
od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwa z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego. Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1. Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Współpracowała m.in. z Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie (regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block), Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope/International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Akademią Morską w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, Stowarzyszeniem Klon/Jawor. Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w niezależnych grupach teatralnych i filmowych.

Zapisy na szkolenie:
mailowo: biuro@gdyniapozarzadowa.pl
telefonicznie: 58/661-35-41, 58/ 621-80-98

Liczba miejsc ograniczona!