Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych |biuro@gdyniapozarzadowa.pl
Home/Aktualności/Gdyńskie Forum Pozarządowe 2019

Gdyńskie Forum Pozarządowe 2019

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zaprosić na kolejne, coroczne spotkanie plenarne gdyńskich organizacji pozarządowych, które odbędzie się 11 grudnia 2019r.o godzinie 17:00 w części konferencyjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (rejestracja od godziny 16:00).

Tegoroczne Forum poświęcone będzie podsumowaniu współpracy międzysektorowej,  współpracy Urzędu Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz wręczeniu już po raz czwarty Nagrody „Srebrnego Śledzia”. Ideą konkursu jest docenienie i ukazanie szerszemu gronu najbardziej profesjonalnych gdyńskich organizacji pozarządowych, dostrzeżenie i docenienie wybitnych osobowości oraz wyróżnienie nowych idei pojawiających się w gdyńskim III sektorze. Nagrody przyznawane będą 3 równorzędne niezależnie od zgłaszanej kategorii.

Po raz trzeci również zostanie przyznana nagroda „Wieloryba pozarządowego” dla najlepiej działającej organizacji w mieście.

Chcemy wykorzystać grudniowy czas i wydarzenie połączyć ze świątecznym podsumowaniem roku 🙂

Uwaga! 

Od 27 listopada 2019r. w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych będą czekały na Państwa zaproszenia do odbioru na tegoroczne Forum.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@gdyniapozarzadowa.pl, lub tel. 58/ 621-80-98, 58/661-35-41;