podroze-bez-granic

Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z różnymi niepełnosprawnościami do udziału w warsztatach fotograficznych oraz wyjazdu na terenową wyprawę. Warsztaty odbędą się 11 sierpnia 2016 r. w Gdyni, natomiast wyjazd w okolice Zielonej Góry planowany jest na wrzesień. Zgłaszać się można do 12 sierpnia.

Warsztaty fotograficzne – szczegóły

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Akcja:integracja! Odbędą się w czwartek, 11 sierpnia, w godz. 17.00-19.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, al. Zwycięstwa 96/98, budynek IV.
Warsztaty poprowadzi Bartek Wysocki, fotograf z niepełnosprawnością, który opowie jak robić dobre zdjęcia nawet najprostszym aparatem i jak zachować w kadrze niezapomniane wakacyjne chwile. Warsztat łączyć będzie teorię z praktyką. Wstęp jest wolny.

Więcej informacji na Facebooku

 

Wyjazd offroadowy – szczegóły

Wyjazd „WESTchnienie jesieni, czyli terenowa wyprawa w Land-żywiole” realizowany w ramach projektu Mój żywioł: aktywność!, zaplanowano na 8-11 września 2016 r. w okolicach Zielonej Góry. Szczegółowy opis wyjazdu i warunki udziału znajdują się na stronie fundacji Podróże bez Granic.

Zgłoszenia można przesyłać do 12 sierpnia. 

Za: pomorskie.eu