2000px-POL_Gdynia_COA.svg
Komisja Oceniająca powołana na mocy Zarządzenia nr 3979/16/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 12 stycznia 2016 r., celem zaopiniowania ofert złożonych w Otwartym konkursie ofert na realizację zadania „sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2016 roku, zaopiniowała oferty w formie niżej podanej listy rankingowej i listy rekomendowanej do dofinansowania:
Lista rankingowa ofert na poszczególne zadania:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 95,50 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 91,75 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 97,25 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 78,75 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 72,25 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 51,00 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńska Akademia Koszykówki – 81,50 pkt;
2. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 79,75 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki SA – 69,00 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 50,25 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientacje:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,00 pkt;
2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 81,50 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy  Azymut 45 – 70,75 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 92,75 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska – 89,00 pkt;
3. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 85,00 pkt;
4. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 77,00 pkt;
5. Fundacja Sztorm – 75,75 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 67,00 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 66,75 pkt;
8. Ognisko TKKF Checz – 62,00 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 96,50 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 81,00 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 88,25 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Trefl – 81,75 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 55,75 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1. Klub Sportowy Delfin – 98,00 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 79,50 pkt;
3. Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej – 62,75 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia – 93,50 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier – 89,50 pkt;
2. Klub Sportowy Sako – 76,00 pkt;
3. Klub Sportowy Maximus – 72,25 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 95,25 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki:
1. Karate Klub Gdynia – 92,00 pkt;
2. Klub Karate Tradycyjnego – 82,25 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do – 74,00 pkt;
4. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 58,25 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:
1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 77,00 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:
1. Yacht Klub Polski Gdynia – 97,25 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 91,00 pkt;
3. Yacht Klub Stal Gdynia – 72,50 pkt;
4. Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM – 70,75 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 91,50 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 87,50 pkt;
3. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 79,00 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 76,25 pkt;
5. Uczniowski Klub Sportowy Morświn (łucznictwo) – 70,25 pkt;
6. Stowarzyszenie Pomorski Klub Futbolu Amerykańskiego (futbol amerykański) – 66,75 pkt;
7. Automobilklub Morski Klub Obywatelski (sport motorowy) – 63,00 pkt;
8. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 62,75 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 59,25 pkt;
10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 56,50 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 55,25 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja – koszykówka) – 53,75 pkt;
13. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) – 53,25pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 51,25 pkt;
15. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja – w ramach projektu Akademia Młodych Sportowców) – 50,50 pkt.
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1. Yacht Klub Polski Gdynia – zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy – 90,00 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia – zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar YKP Gdynia – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy dla kl. Optimist” – 89,00 pkt;
3. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – zadanie: XXI Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana – 85,00 pkt;
4. Klub Sportowy Bombardier – zadanie: Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża” – 84,50 pkt;
5. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – zadanie: ALPAT VOLLEY – Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców – 84,00 pkt;
6. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – zadanie: Organizacja imprezy sportowej – 90-te Urodziny Gdyni – Turniej koszykówki dla rocznika 2004 – 82,00 pkt;
7. Gdyńska Akademia Koszykówki – zadanie: Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2016 r – Turniej koszykówki NETZ CUP 2016 w kat. Młodzika – 80,00 pkt;
8. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – zadanie: Organizacja imprez sportowych – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym biegu na orientację – 78,00 pkt;
9. Gdyńska Akademia Tenisowa – zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego – 74,00 pkt;
10. Ognisko TKKF Checz Gdynia – zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa – „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę”- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni – 63,00 pkt;
11. In Gremio – zadanie: Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – 62,00 pkt;
12. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Liga strzelectwa sportowego – 61,00 pkt;
13. Ognisko TKKF Checz Gdynia – zadanie: Gdynia Cup 2016 – Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt – 59,00 pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Liga Streetball pod dachem – 56,00 pkt;
15. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Plażówka pod dachem – IV edycja – 53,00 pkt.
 
Lista wniosków rekomendowanych przez Komisję:

1. Automobilklub Morski – Klub Obywatelski – na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.500 zł;
2. Fundacja Sztorm – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 14.000 zł;
3. Gdyńska Akademia Koszykówki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych  U10-U16; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 23.000 zł;
4. Gdyńska Akademia Koszykówki – na zadanie: Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2016 r – Turniej koszykówki NETZ CUP 2016 w kat. Młodzika; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.500zł;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa – na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 2.600 zł;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 15.000zł;
7. Gdyński Klub Kyokushin – Kan Karate-Do – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.700 zł;
8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 19.000 zł;
9. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – na zadanie: Organizacja imprezy sportowej – 90-te Urodziny Gdyni Turniej koszykówki dla rocznika 2004; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 4.000 zł;
10. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 55.000 zł;
11. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 11.000 zł;
12. In Gremio – na zadanie: Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni;  kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 2.500 zł;
13. Karate Klub Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate tradycyjnym;  kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 6.000 zł;
14. Klub Karate Tradycyjnego – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 5.000 zł;
15. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 17.000 zł;
16. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – na zadanie: XXI Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 5.000 zł;
17. Klub Sportowy Bombardier – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 20.000 zł;
18. Klub Sportowy Bombardier – na zadanie: Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 5.000 zł;
19. Klub Sportowy Delfin Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 49.000 zł;
20. Klub Sportowy Maximus – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 8.000 zł;
21. Klub Sportowy Sako – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 9.000 zł;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 18.000 zł;
23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – na zadanie: ALPAT VOLLEY Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 4.500 zł;
24. Miejski Klub Żeglarski Arka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 75.000 zł;
25. Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 10.000 zł;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 8.000 zł;
27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa  „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę” cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 2.500 zł;
28. Ognisko TKKF Checz Gdynia – na zadanie: Gdynia Cup 2016 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.000 zł;
29. Pomorski Klub Karate Kyokushin – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.300 zł;
30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.500 zł;
31. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Liga strzelectwa sportowego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.500zł;
32. Rugby Club Arka Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 20.000 zł;
33. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 23.000 zł;
34. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 22.500 zł;
35. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 88.000 zł;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 31.000 zł;
37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 64.000 zł;
38. Stowarzyszenie Pomorski Klub Futbolu Amerykańskiego – na zadanie: Szkolenie zawodników drużyny juniorskiej Seahawks Gdynia; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.500 zł;
39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 12.300 zł;
40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – na zadanie: Organizacja imprez sportowych – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym biegu na orientację; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 2.600 zł;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.000 zł;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców;  kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.000 zł;
43. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Plażówka pod dachem IV edycja; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.000 zł;
44. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.300 zł;
45. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Liga Streetball pod dachem; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.000 zł;
46. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 10.000 zł;
47. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 9.000 zł;
48. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 40.000 zł;
49. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 13.000 zł;
50. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 22.500 zł;
51. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 4.500 zł;
52. Uczniowski Klub Sportowy Morświn – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie łucznictwa; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 4.200 zł;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.000 zł;
54. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.500 zł;
55. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.000 zł;
56. Uczniowski Klub Sportowy Opty – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 11.000 zł;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.300 zł;
58. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 12.000 zł;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.300 zł;
60. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 11.000 zł;
61. Uczniowski Klub Sportowy Trefl – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 12.000 zł;
62. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych – armwrestlingu; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 1.500 zł;
63. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 15.000 zł;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 17.500 zł;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 20.000 zł;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 4.500 zł;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 3.400 zł;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota-  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 25.700 zł;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 9.500 zł;
70. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 83.000 zł;
71. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar YKP Gdynia – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy dla kl. Optimist; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 6.000 zł;
72. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 7.300 zł;
73. Yacht Klub Stal Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser; kwota dotacji rekomendowana przez Komisję 17.000zł.

 
Prezydent Miasta Gdyni

na mocy zarządzenia nr 4076/16/VII/P z dnia 02 lutego 2016 r.  przyznał dotacje na wspieranie realizacji zadania – „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2016 roku” niżej wyszczególnionym podmiotom:

1. Automobilklub Morski – Klub Obywatelski – na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym; kwota dotacji 3.500zł;
2. Fundacja Sztorm – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 14.000 zł;
3. Gdyńska Akademia Koszykówki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych  U10-U16; kwota dotacji 23.000 zł.;
4. Gdyńska Akademia Koszykówki – na zadanie: Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2016 r – Turniej koszykówki NETZ CUP 2016 w kat. Młodzika; kwota dotacji 3.500 zł.;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa – na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego; kwota dotacji 2.600 zł.;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20; kwota dotacji 15.000zł.;
7. Gdyński Klub Kyokushin – Kan Karate-Do – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin;  kwota dotacji 3.700 zł.;

8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki; kwota dotacji 19.000 zł.;
9. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – na zadanie: Organizacja imprezy sportowej – 90-te Urodziny Gdyni Turniej koszykówki dla rocznika 2004; kwota dotacji 4.000 zł.;
10. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt; kwota dotacji 55.000 zł.;
11. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie; kwota dotacji 11.000 zł.;
12. In Gremio – na zadanie: Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni; kwota dotacji 2.500zł.;
13. Karate Klub Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate tradycyjnym;  kwota dotacji 6.000 zł.;
14. Klub Karate Tradycyjnego – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate; kwota dotacji 5.000 zł.;
15. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki; kwota dotacji 17.000 zł.;
16. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – na zadanie: XXI Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana; kwota dotacji 5.000 zł.;
17. Klub Sportowy Bombardier – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu; kwota dotacji 20.000 zł.;
18. Klub Sportowy Bombardier – na zadanie: Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża; kwota dotacji 5.000 zł.;
19. Klub Sportowy Delfin Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania; kwota dotacji 49.000 zł.;
20. Klub Sportowy Maximus – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu; kwota dotacji 8.000zł.;
21. Klub Sportowy Sako – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu; kwota dotacji 9.000 zł.;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji 18.000 zł.;
23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – na zadanie: ALPAT VOLLEY Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców; kwota dotacji 4.500zł.;
24. Miejski Klub Żeglarski Arka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji 75.000 zł.;
25. Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach; kwota dotacji 10.000 zł.;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 8.000 zł.;
27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa  „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę” cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni; kwota dotacji 2.500 zł.;
28. Ognisko TKKF Checz Gdynia-  na zadanie: Gdynia Cup 2016 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt; kwota dotacji 1.000 zł.;
29. Pomorski Klub Karate Kyokushin – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin; kwota dotacji 3.300 zł.;
30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego; kwota dotacji 1.500 zł.;
31. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Liga strzelectwa sportowego; kwota dotacji 1.500 zł.;
32. Rugby Club Arka Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby; kwota dotacji 20.000 zł.;
33. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 23.000 zł.;
34. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej; kwota dotacji 22.500 zł.;
35. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 88.000 zł.;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 31.000 zł.;
37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska-  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 64.000 zł.;
38. Stowarzyszenie Pomorski Klub Futbolu Amerykańskiego – na zadanie: Szkolenie zawodników drużyny juniorskiej Seahawks Gdynia; kwota dotacji 3.500 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację; kwota dotacji 12.300 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – na zadanie: Organizacja imprez sportowych – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym biegu na orientację; kwota dotacji 2.600 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji 1.000 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców;  kwota dotacji 1.000 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. Plażówka pod dachem IV edycja; kwota dotacji 1.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki;  kwota dotacji 1.300 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia – na zadanie: Organizacja imprez sportowych  pt. Liga Streetball pod dachem;  kwota dotacji 1.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej; kwota dotacji 10.000 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 9.000 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji 40.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej; kwota dotacji 13.000 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki; kwota dotacji 22.500 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów; kwota dotacji 4.500 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Morświn – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie łucznictwa; kwota dotacji 4.200 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki; kwota dotacji 3.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji 1.500 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Omega – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji 3.000 zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Opty – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji  11.000zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej; kwota dotacji 1.300 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego; kwota dotacji 12.000 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki; kwota dotacji 3.300 zł.;
60. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania; kwota dotacji 11.000 zł.;
61. Uczniowski Klub Sportowy Trefl – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej; kwota dotacji 12.000 zł.;
62. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych – armwrestlingu; kwota dotacji 1.500 zł.;
63. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji 15.000 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo; kwota dotacji  17.500zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego; kwota dotacji 20.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach; kwota dotacji 4.500 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów; kwota dotacji 3.400 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota-  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki; kwota dotacji 25.700 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego; kwota dotacji 9.500 zł.;
70. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa; kwota dotacji 83.000zł.;
71. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar YKP Gdynia – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy dla kl. Optimist; kwota dotacji 6.000 zł.;
72. Yacht Klub Polski Gdynia – na zadanie: Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – Eliminacja do Mistrzostwa Świata i Europy; kwota dotacji 7.300 zł.;
73. Yacht Klub Stal Gdynia –  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser; kwota dotacji 17.000 zł.